Movies
Ratings
58
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
The PiperRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.5
As OneRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5