Movies
Ratings
108
FameRated ★ 3.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
GreaseRated ★ 2.5
Taare Zameen ParRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.5
Uptown GirlsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Love WreckedRated ★ 2.5
Paradise KissRated ★ 4.0
Raise Your VoiceRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0