Titles you rated
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Win or LoseRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 5.0
Dream ProductionsRated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0