Series
Ratings
41
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
Agents of MysteryRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The First RespondersRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0