Movies
Ratings
230
MayhemRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
Movie 43Rated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Instructions Not IncludedRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.5