Series
Ratings
142
TriggerRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Deadly ClassRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.5