Movies
Ratings
30
Get OutRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 1.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 0.5
CinderellaRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5