Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 2.5
PrisonersRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
Mr. NobodyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
LooperRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 5.0