Titles you rated
SkinsRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
Mad MenRated ★ 5.0- TouchRated ★ 5.0
- Louie Season 1Rated ★ 5.0
Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
BansheeRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0- The Last Man on EarthRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
FargoRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0