Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The OrphanageRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5