Movies
Ratings
56
SicarioRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0