Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
BeastlyRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.5