Series
Ratings
109
SignalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Ally McBealRated ★ 4.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.5
Two and a Half MenRated ★ 3.5- You, Me and the ApocalypseRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Fresh Off the BoatRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5
Lizzie McGuireRated ★ 4.0
Buffy the Vampire SlayerRated ★ 4.0
Wizards of Waverly Place Season 1Rated ★ 3.5- Portlandia Season 1Rated ★ 5.0
- Melissa & Joey Season 1Rated ★ 3.5
Wilfred Season 1Rated ★ 3.5