Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0