Movies
Ratings
59
I Am SamRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0