Movies
Ratings
214
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Any Day NowRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5