Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 3.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 5.0
My Secret HotelRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5
PartnerRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0