Series
Ratings
30
Dream HighRated ★ 3.0
PastaRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 1.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5