Series
Ratings
14
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5