Titles you rated
The NeighborsRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5