Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.5
Shanghai KnightsRated ★ 3.5
Shanghai NoonRated ★ 3.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Grown Ups 2Rated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Grown UpsRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0