Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 1.5
Seven DaysRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
Down with LoveRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5