Movies
Ratings
73
Love, Wedding, MarriageRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
BlendedRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
AlohaRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Wedding RingerRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5