Titles you rated
SangdoRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.0- Palace of DreamsRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 2.5- Precious FamilyRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.0