Titles you rated
My PrincessRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0- School 2Rated ★ 5.0
- School Season 1Rated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0