Movies
Ratings
33
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
In TimeRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5