Movies
Ratings
182
LeonRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 2.5
The Quiz Show ScandalRated ★ 1.5
Horror StoriesRated ★ 2.0
The House BunnyRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
A Dynamite FamilyRated ★ 0.5
Ender's GameRated ★ 3.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 2.5
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 2.5
300Rated ★ 2.5
Easy ARated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 0.5