Movies
Ratings
556
Legends of the FallRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.5
The Bone CollectorRated ★ 5.0
RudyRated ★ 4.5
The BeachRated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.5
Glory RoadRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The Thin Red LineRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0