Series
Ratings
16
BrainRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
LastRated ★ 4.5