Titles you rated
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
Inspiring GenerationRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Modern FarmerRated ★ 5.0