Titles you rated
A Few Good MenRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 1.5
The Battleship IslandRated ★ 1.0
The HelpRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
SaltRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0