Series
Ratings
20
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0