Movies
Ratings
361
ScarfaceRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0