Movies
Ratings
72
The ThroneRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0