Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0
Empress KiRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.0
Kim Soo RoRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Murdoch MysteriesRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.0- Family's HonorRated ★ 5.0