Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.5
KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World!: Legend of CrimsonRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Black AdamRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
MorbiusRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0