Series
Ratings
197
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 2.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 0.5
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 4.0
- 짱구는 못말려12Rated ★ 3.0
- 짱구는 못말려11Rated ★ 3.0
- 짱구는 못말려 10Rated ★ 3.0