Series
Ratings
15- Family's HonorRated ★ 4.5
City HallRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
Ma BoyRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The FollowingRated ★ 5.0- The Fugitive LawyerRated ★ 5.0
Deceiving IdolRated ★ 5.0- Palace of DreamsRated ★ 5.0
- Hurry Up and Tell MeRated ★ 5.0
- Commander in ChiefRated ★ 5.0