Series
Ratings
28
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.5
IRISRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
- Phantom SingerRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0