Movies
Ratings
109
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0