Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 0.5
Transporter 3Rated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 0.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.0