Series
Ratings
118
WeedsRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 2.5
Nurse JackieRated ★ 3.0- HungRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 1.5
The MiddleRated ★ 4.5
The MiddleRated ★ 4.5
The MiddleRated ★ 4.5- The MiddleRated ★ 5.0
- The MiddleRated ★ 5.0
The MiddleRated ★ 5.0- Awkward.Rated ★ 3.5
Awkward.Rated ★ 4.0- Awkward.Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5