Movies
Ratings
16
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0- Brave StoryRated ★ 5.0