Titles you rated
ZodiacRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Triple FrontierRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 4.5
The ForeignerRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 3.5