Titles you rated
VikingsRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.5- VikingsRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
GothamRated ★ 5.0