Titles you rated
On AirRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0