Series
Ratings
50- Invisible ManRated ★ 4.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 4.0
D-DayRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 4.0