Titles you rated
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0