Titles you rated
Blood and TiesRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Bloody ReunionRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 5.0- Vampire Cop RickyRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 5.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 5.0