Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0
For HorowitzRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Bring the Soul: The MovieRated ★ 2.0
Lucid DreamRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The House of UsRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 1.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5